Size (mm): 1216x27x37, Weight (kg): 1.38
Installation: Installation accessories can be purchased separately, including arms for wall installations at a height of less than 3m, arms for wall installations at a height of more than 3m, bases for ceiling or wall-mounted installations, stakes, and pendant rods and cables.
| Power | 15.3W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1216LM |
| Finishing | GRAY |
| IP Rating | IP66 |
| Color Rendering | CRI80 |
| Driver | 0-10V DRIVER |