HALO is a hanging lamp with six intertwined, straight pieces, which creates subtle, magical lighting. Designed by Martín Azúa. By combining different pieces you can show off hanging lights which fl oat in the air to fit harmoniously into the room. It is available in matt white lacquer.
| Power | 15.3W/PER STRIP |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1284LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 80 |
| Driver | 1-10V DRIVER |