Tracklight made of die-cast aluminium with black powder-coating finish (RAL 9005) and black reflector; LED 13W, measurement Ø55mm; tracklights length 150mm; track adapters length 162mm;...
| Power | 15W |
| Color Temperature | 3500K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1200lm |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | ON/OFF DRIVER |