LED module set up for housing in initial or intermediate system profiles - down emission. DALI dimmable electronic control gear integrated in the luminaire. Extruded aluminium heat sink; high emission yield flux enhancer. Warm LED.
| Power | LED 34.6W/1.2M |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 3737lm/1.2 M |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 80 |
| Driver | ON/OFF DRIVER |