Round recessed downlight made of die-cast aluminium with black powder-coating finish (RAL 9005) and black reflector; System Power 15W; measurements Ø110mm x 131mm; ceiling cutout of...
| Power | 13W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | COB |
| Lumen Output | 1100lm |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP44 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | ON/OFF DRIVER |