Recessed luminaire with LED light source. Power supply not included. Installation frame not necessary
| Power | 7.3W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 524lm |
| Finishing | WHITE TRIM |
| IP Rating | IP53 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | ON/OFF, 1-10V, DALI |