LED lighting module, with low glare, to be inserted in the recessed frames not included, installation through a bayonet system with interchangeable spots. Available in one-light versions and groups of two and four lights. Driver not included, the driver has to be directly connected to the embedding frames.
| Power | 2.7W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 185LM |
| Finishing | GOLD |
| IP Rating | IP23 |
| Color Rendering | CRI 80 |
| Driver | ON/OFF, 1-10V, DALI |