The wiring of the fixtures must strictly respect the specifications. Shift Pole: Aluminium pole Ø 102 H 3000mm included. Pole must be fixed to the anchoring base (S.1469) to be securly buried in concrete or to the square plate (S.1468).
WIRING
Supply 0.2m cable section type H05RNF . Single cable entry sealed with B component epoxy resin, wired internally protected by silicon sheaths.. Isolation: CLASS II .
| Power | 12.7W + 12.7W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1065lm |
| Finishing | Anthracite Grey |
| IP Rating | IP66 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | DALI DRIVER |