Spotlight to be installed on ceiling with LED light source. 220-240V, 50-60Hz remote power supply included.
| Power | LED 23.2W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1184 lm |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 80 |
| Driver | ON/OFF DRIVER |