RANGE OF MOTION
HORIZONTAL -180-175° VERTICAL 0-30°
SIZE & WEIGHT
FRAME : DIA 163 / H : 177 / MOUNTING DEPTH : 172 / HOLE DIAMETER 150MM / WEIGHT 1.8KG
| Power | Toning Type 240V 32W (37W) |
| Color Temperature | 2700K / bulb color ~ 5000K / daylight white variable |
| Light Source Type | COB |
| Lumen Output | 2000LUMEN |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |