LED Module for NEKO CLUB trim made of die-cast aluminium; black powdercoating finish (RAL 9005); 0-10V Dim Driver; System Power 21W; measurement Ø50mm; luminaires height 76mm; CCT 3000K with a System Luminous Flux of 1600lm; high color rendering at an index of CRI97
| Power | 21W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1600LM |
| Finishing | BLACK/BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 97 |
| Driver | 0-10V DRIVER |