Material:AL6063-T5,spraying surface/anodizing/Coating:Silver anodized(RAL9006),Black(RAL9005),White(RAL9003)/Lighting direction: downward/Length:2500mm/0-2500mm customizable (Other lengths on request)/Application: Indoor/Installation:Recessed/IP grade:IP20/Certification:ROHS Reach/Warranty:5 years
| Power | 15W/m |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 2015LM/m |
| Finishing | WHITE (With microprismatic cover) |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |