Spotlight to be installed on 3 - phase track. with LED light source. 220-240V, 50-60Hz power supply integrated. Construction material Aluminium. IP20.
| Power | LED 34,1 W |
| Color Temperature | 3000 K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 3000 lm |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 98 |
| Driver | ON/OFF |