Recessed luminaire with LED light source. 220-240V & dimmable 1-10V power supply included. The ingress protection degree is IP20.
| Power | 13W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1003LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI>90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |