Introducing new pinhole variants to the popular MINI50 series, designed to meet your specific design needs. DIMENSIONS : L:125 W:45 H:28
| Power | 6.2W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 109LM |
| Finishing | MATT BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 93≦ |
| Driver | 0-10V DRIVER |