LED lighting module, with low glare, to be inserted in the recessed frames (not included), installation through a bayonet system with interchangeable spots. Remote driver not included.
| Power | 18W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1404LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI>90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |