Prologe 145 single directional (tilt and adjustble), black, gear incl. Surfacemounted luminaire for ceilings.
| Power | 12W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 790LM |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90+ |
| Driver | 1-10V DRIVER |