Surface downlight designed to use in office building, shopping center, and convenience store. Lifetime 40,000 hrs. Built in driver. 220-240AC,50Hz
| Power | 30W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 2914 |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |