Zoella is a LED lamp ideal for creating suggestive lighting points in gardens, parks and terraces.
A slim steel stem, decorated with a refined leaf motif, creates a camouflage effect in the vegetation.
Thanks to careful design, installation is quick and easy and can take place directly on the ground or through a screed with fixing screws on paved surfaces.
Zoella can be used individually or in a composition.
| Power | 4.6W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 435lm |
| Finishing | GOLD |
| IP Rating | IP67 |
| Color Rendering | CRI 85 |
| Driver | ON/OFF DRIVER |