Recessed luminaire with LED light source. Power supply not included. Installation frame not necessary. Diffusing lens included. The ingress protection degree is IP65.
| Power | 7W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 416lm |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP65 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | ON/OFF DRIVER |