Fibre Optics Lighting Set :
50 PMMA Ø5.8 mm Fibre Optics Harnesses and Light Generator and Twinkle Wheel Kit.
MAX 500 PTS – 10 tails x Starfield 50 PMMA Ø5.8 mm
Item no: 01207020 + 52000650 + 99030020
| Power | 11W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1250LM |
| Finishing | PMMA FIBRE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |