Wall grazing light for organic design
Bendable Horizontally and Vertically in R500mm
Adjustable bracket and Shield options available
| Power | 16W/M |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1076LM |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP67 |
| Color Rendering | CRI 92 |
| Driver | 0-10V DRIVER |