Recessed luminaire with LED light source. Remote transformer not included. Pre-installation frame. To be ordered separately. Diffusing lens included.
| Power | 22.8W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1675LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |