Recessed luminaire with LED light source. Power supply not included. Installation frame not necessary.
| Power | 7.3W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 528LM |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP54 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |