Specification may be subject to change without announcement.
The optical data provided on the each product pages are for reference only; the data values are not guaranteed. Please use as reference materials for your planning
| Power | 10.8W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1936LM |
| Finishing | SILICONE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |