Recessed luminaire with LED light source. Remote electronic transformer 220/240V not included. Installation frame not necessary.
| Power | 22.8W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1431LM |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP54 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |