LED accent lighting module for installation in The Tracking Magnet or Infra-Structure systems. For wireless control of luminaires, please select Casambi integrated versions. Accessories available, (honeycomb and CCT dichroic filters).
| Power | 10W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 682 lm |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |