The Infinite Lights series is a highly customizable lighting solution that revolutionizes the boundaries of customized lighting with its innovative production processes and modular product design concepts. It breaks free from the limitations of product size and shape, giving designers unprecedented freedom to transform graphics into lighting fixtures at will. It offers three sales models: ready-made shapes, modules, and customization, fully meeting the divers.
| Power | 32W (Indirect) |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 3163LM |
| Finishing | BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |