Recessed luminaire with LED light source. Power supply not included. Installation frame not necessary.IP20.
| Power | 8.6W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 488LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI>90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |