Electric Ø90 Fixed downlight in Cone style. Simple and basic geometry the circle characterize this ceiling device. Functionality and versatility make the collection a go-to lighting must. IP54
| Power | 7W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 393LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP54 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 0-10V Driver |