Accent lighting LED module to be installed in The Running Magnet System. Built-in DC/DC electronic voltage converter. IP20.
| Power | 6W |
| Color Temperature | 2700K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 315LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 1-10V Driver |