LED lighting module, with low glare, to be inserted in the recessed frames (not included), installation through a bayonet system with interchangeable spots. Available in one-light versions and groups of two and four lights. Driver not included, the driver has to be directly connected to the embedding frames.
| Power | 3W |
| Color Temperature | 4000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 231LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP23 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |