Introducing new pinhole variants to the popular MINI50 series, designed to meet your specific design needs. DIMENSIONS : L:100 W:38 H:25
| Power | 14.2W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 632LM |
| Finishing | MATT BLACK |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI 83≦ |
| Driver | 0-10V DRIVER |