RGBW LED Strip 120 degree beam, 60 leds/m. 100mm cut length 24V voltage. RGBW color temperature. Suitable for Indoor and Outdoor application. IP20 / 65/ 67. DIMENSION : L1000mm x W10mm
| Power | 14.4W/M |
| Color Temperature | RGBW(5000K) |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 604LM/M |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 0-10V DRIVER |