Spotlight to be installed on 3-phase track. with LED light source. 220-240V, 50-60Hz power supply integrated.
| Power | 33W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1991lm |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI >90 |
| Driver | DALI Driver |