Square recessed ceiling downlight made of die-cast aluminium with white powder-coating finish (RAL 9016) and specular reflector; 1-10V Dim Driver; LED 22W; measurement 309mm x 70mm;…
| Power | 24W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 1500LM |
| Finishing | WHITE |
| IP Rating | IP20 |
| Color Rendering | CRI90 |
| Driver | 1-10V DRIVER |