Recessed luminaire with LED light source. Power supply not included. Installation frame not necessary.
| Power | 7.5W |
| Color Temperature | 3000K |
| Light Source Type | LED |
| Lumen Output | 720.25 lm |
| Finishing | WHITE TRIM |
| IP Rating | IP54 |
| Color Rendering | CRI 90 |
| Driver | ON/OFF, 1-10V, DALI |